L-карнітин жувальні таблетки (60 шт)

Производитель: Nutrixxion
Код товара: 440299
Новинка
L-карнітин жувальні таблетки (60 шт)
Нашли дешевле?
868 грн.

  • Доступность: На складе


L-карнітин – речовина, яку наш організм використовує в процесі перетворення накопиченого жиру в енергію, саме тому цю харчову добавку часом називають “жироспалювачем”.


Спалювання жиру і додаткова енергія – дві основні переваги вживання додаткового L-карнітину. Але це ще не все, ця вітаміноподібна добавка допоможе:


  • підвищити витривалість
  • покращити спортивні результати
  • прискорити відновлення після серйозних навантажень
  • покращити роботу мозку
  • запобігти оксидативному стресу


Недавнє дослідження (джерело – Journal of Physiology), в якому були задіяні 14 волонтерів протягом 9 місяців, підтвердило, що регулярне вживання L-карнітину в якості харчової добавки підвищує ефективність використання жиру в якості джерела енергії. Учасники дослідження показали на 11% кращі результати порівняно із контрольною групою.


На рівні фізіології така ефективність L-карнітину пояснюється його здатністю знижувати виробництво молочної кислоти. Таким чином, ви зменшите відчуття болю в м’язах і убережете їх від пошкодження під час важких навантажень.


Поради щодо вживання:

з’їдайте дві таблетки кожного дня під час їжі або разом із енергетичним батончиком. L-карнітин буде ефективним тільки при вживанні одночасно із вуглуводами та протеїном. Деякі давні дослідження не враховували цей фактор і саме тому не підтверджували ефектичність L-карнітину.  


В помірних дозах – 1-3 г на день – L-карнітин не викликає жодних побічних ефектів.


Вміст:

Кожна жувальна таблетка містить 500 мг чистого L-карнітину.

60 таблеток (150 г)


Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в Німеччині.

Не варто перевищувати рекомендовану дозу. Харчові добавки не слід використовуватися в якості заміни для збалансованого харчування і здорового способу життя. Продукт слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Теги: L-карнітин жувальні таблетки (60 шт)